Zapraszamy do warszatu:

od 8.00 do 16.00 w dni powszednie oraz od 8.00 do 13.00 w soboty.

Warsztat samochodowy Dębno

Jakóbczyk - Warsztat samochodowy Dębno

B&J Auto Usługi Jakóbczyk oferuje:

– obsługę i naprawy klimatyzacji
– naprawy samochodów osobowych i dostawczych
– komputerową diagnostykę samochodów
– wymianę oleju i filtrów
– wymianę opon
– naprawy układu chłodzenia
– naprawę wydechów, zawieszenia i hamulców
– naprawy silnika i manualnych skrzyń biegów
– elektrykę
– montaż haków holowniczych
– naprawę drążków kierowniczych, półosi napędowych, przegubów i osłon przegubów
– diesel serwis – Delphie Service center

Zapraszamy do zapoznania się z szczegółową ofertą naszego serwisu.
Warsztat samochodowy B&J AUTO USŁUGI rozpoczął działalność we wrześniu 1999 roku w miejscowości Dębno (woj. zachodniopomorskie). Od początku naszej działalności ogromną wagę przykładaliśmy do jakości wykonywanych usług oraz uczciwości, jednocześnie inwestując w profesjonalne narzędzia i urządzenia warsztatowe, dążąc do jak najszerszego zakresu świadczonych przez nas napraw oraz maksymalnego zadowolenia klienta.

indeksW 2003 ogólnopolska firma STARTER współpracująca z niemieckim ADAC doceniając wyposażenie naszego warsztatu samochodowego oraz wysoki standard usług zaproponowała nam członkostwo w swojej sieci w której jesteśmy do dziś, zostaliśmy wyposażeni w samochód interwencyjny i służymy pomocą 24 h/dobę. Rok później znana międzynarodowa firma BOSCH SERVICE przyjęła nas do swoich struktur autoryzowanych serwisów. Nasz warsztat samochodowy działał w tej strukturze do 2009. Współpraca z renomowanymi partnerami mobilizuje nas do ciągłego podnoszenia kwalifikacji naszych pracowników między innymi poprzez uczestnictwo w specjalistycznych kursach szkoleniowych oraz daje nam możliwość dostępu do stale aktualizowanych baz danych, nowości motoryzacyjnych, pomocy technicznej oraz szerokiej gamy części zapasowych.

W 2007 rozszerzyliśmy nasze usługi o naprawę układów klimatyzacji oraz komputerową geometrię układów zawieszenia. Współpracujemy bezpośrednio z hurtowniami dystrybucji części zmiennych. Naszym celem jest zadowolenie klienta, osiągane przez szybką, profesjonalną i kompleksową obsługę. W 2010 zostaliśmy zaproszeni do wstąpienia do ogólnopolskiej sieci warsztatów samochodowych Perfekt Service .

Od 2012 jako Auto Serwis Dębno dołączyliśmy do sieci warsztatów specjalizujących się w diagnostyce i naprawie samochodów z napędem diesla DELPHI SERVICE CENTER.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego warsztatu. Jesteście Państwo zawsze mile widzianymi gośćmi.

Właściciel
Jarosław Jakóbczyk


Pomoc Drogowa 24h Starter - Wyłączny partner ADAC w Polsce .
 

Wszelkie prawa zastrzeżone dla B&J Auto Usługi Jakóbczyk.pl Dębno

Pomoc drogowa - autoholowanie 24h